Esma-ül Hüsna’lardaki Gizli Sır

Yazılar / Dua Kapısı
Esma-ül Hüsna'lardaki Gizli Sır


Esmâül Hüsnâ:

Allah C.C’nin hem isimleri hem de sıfatlarıdır. Allah’ın özel ismi ALLAH’tır. Diğer isimler ise Allah’ı işaret eden ve manalarını ortaya koyan sıfatlarıdır.
“Esmaü’l-hüsna”; Allah’ın nasıl bir varlık olduğunun, O’nun niteliklerini, özelliklerini ve hangi vasıflara sahip olup olmadığını beyan eden isim ve sıfatlardır.
Dua Etmek:
Arzularımızın gerçekleşmesini sağlamak için beyin dalgalarımızı frekanslar hâlinde yönlendirmektir. Yönlendirilen niyet enerjisi yeterli güçte olursa oluşumu gerçekleştirir. Önemli olan arzularımızdan emin olmak, niyetimizde istikrarlı olmak ve dua-zikir çalışmasına devam etmektir.
Zikretmek:
Allah’ın sıfatlarını belirlenmiş sayılarda huşu (yani içimize dönerek, mümkün olduğunca dünyevi düşüncelerden uzaklaşarak) içerisinde tekrarlamaktır. Bu tekrarlar vasıtasıyla açığa çıkan enerji beyinde çekilen Esma’nın manasıyla ilgili alanları aktive eder ve yayılan frekanslar sayesinde okuyan kişiyi kozmik enerji alanlarına bağlar. Zikir en güçlü dua etme yöntemidir. Zikrederken hem Allah’ı tanır ve idrak edersiniz hem de size armağan olarak verilmiş gücünüzü ve potansiyelinizi ortaya çıkarırsınız.
Vird Etmek: 
Seçtiğiniz Esmaları sürekli olarak zikretmeye devam etmektir. Bu şekilde beyninizin konuyla ilgili alanlarını daima aktif tutarsınız ve vird ettiğiniz Esma’nın enerjisi daima sizi desteklemeye devam eder.
Günü: Hangi gün yazılıysa zikir çalışmasına o gün başlamakta fayda vardır çünkü kozmik enerjiler ilgili Esma’nın enerjisine sahiptirler.
Gecesi: Hangi gece yazılıysa çalışmaya başlanması önerilen zamandır. Kozmik alana giriş zamanıdır. Geceler akşam ezanı ile başlar, Güneşin doğması ile biter. Günler güneşin doğmasıyla başlar, akşam ezanıyla biter. Gün ve gece takibinde önemli bir nokta bulunmaktadır. Önce ilgili günün gecesi sonra günü gelir. Örneklersem, salı gecesi diye bahsedilen vakit, pazartesi akşam ezanında başlar, güneş doğumunda biter. Yani salı gecesi, pazartesiyi salı gününe bağlayan gecedir. Salı günü akşam ezanından sonra çarşambanın gecesi başlar.
Her Esma’nın bir sayısı bulunmakta, dilersek tek tek zikredebildiğimiz gibi dilersek de ikili zikredebiliyoruz. İkili zikredildiğinde her Esma’nın toplam sayısı kadar zikretmek gerekmektedir. Örneğin “Ya Fettah” Esma’sının okunma sayısı 489‘dur. “Ya Razzak” Esma’sının ise 308‘dir. İkisini beraber zikredeceksek, yani “Ya Fettah, Ya Rezzak” diyeceksek iki Esma’nın sayılarının toplamı kadar zikrediyoruz. Toplam 797 defa tekrarlıyoruz.
Yaşamda arzu ettiklerinizin oluşması için Esmalardan size yakın gelenlerini seçebilirsiniz. Tüm Esmaları birden okumayın. Sizin arzunuza göre ilk başta en fazla üç Esma seçin ve sürekli onları okuyun ki ilgili mekanizma devreye girip çalışmaya başlasın; böylelikle yaşamınızda arzu ettiğiniz güzelliklerin oluşumuna şahit olun. Daha sonra Esmaların sayısını dilediğiniz kadar artırabilirsiniz.
Burca Göre Esma Çalışması: Kendi yıldızınıza ait olan Esmaları zikretmek sizin tabiatınıza dair olan gücünüzü arttırır ve yaşam deneyimlerinizi kolaylaştırır.
DİKKAT:
Esmaların bazıları bıçak sırtı gibidir. Bir başkasının kötülüğü için kullandığınız Esmalar sonunda bumerang gibi size döner. Dönüş hakikaten perişan edicidir. Bu nedenle daima hayırlı isteklerinizi oluşturmak için kullanın.
ÖNERİLER:
Zikirlerinize başlamadan önce, biliyorsanız 2 rekât hacet namazı kılmakta fayda vardır. Bilmiyorsanız da önemli olan niyettir. Zikre başlamadan önce, biliyorsanız Ayetel Kürsi okuyun, bilmiyorsanız besmele çekerek zikrinizi başlatın. Zikir boyunca konuşmamaya özen gösterin ve mümkünse okuduğunuz zikirleri sonunda ya da ara vereceğiniz zaman bir bardak suya üfleyin. Su kristal formuyla Esma’nın enerjisini içine alır, bu nedenle çok faydalıdır. Daha sonra bardaktaki suyu evinizdeki içme suyu bidonuna aktarın ve çoğalmasını, ev halkının da bu zikirden faydalanmasını sağlayın.
Bildiğiniz gibi eliptik bir yörüngeye sahip olduğumuzdan güneşin doğuş ve batış saatleri değişmektedir ve bu yüzden yıldızların kozmik etkilerinin bize ulaşma saatleri de değişmektedir. Bu nedenle yıldız saatleri tablolarını takip ederek zikirlerinizi yapabilirseniz etkiyi arttırır ve oluşumu hızlandırırsınız. Gerçi her zaman niyet önemlidir ve Allah’ın her saati güzeldir. Kolayınıza geleni seçin. Bütün Esmaları okumaya birden başlamayın. Birkaç tanesiyle başlayın. Değerli olan, çok sayıda ve aralıklı olan çalışma yerine, az sayıda da olsa sürekli çalışma yapmaktır.
 
    İSLAMİ METAFİZİK ENERJİ MERKEZİ

PARAPSİKOLOJİ IMETAPSİŞİK IBİOENERJİ IASTRAL SEYAHAT

METAFİZİK ÇALIŞMALAR I METAFİZİK EĞİTİMLER


Obsesif Kompülsif Bozukluk (OKB)

insanları tekrarlanan düşünce ve davranışlar döngüsüne hapsederek kısıtlayan bir hastalıktır. Obsesif-kompülsif bozukluğu olan kişiler, kontrol edemedikleri yinelenen ve stres yaratan düşünceler, korkular veya görüntüler (obsesyonlar) nedeniyle huzursuz olurlar. (OKB) kaynaklanan huzursuzluklar dahil olmak üzere bütün olumsuz etkiler ortadan kaldırılarak gerekli çalışmaları yapmaktayım.

Eşler Arası Huzursuzlukları Olanlar :

Evli ya da sevgili olan insanlar kendilerinden veya çevrelerinden kaynaklanan, sebebi bilinmeyen huzursuzluklar yaşayarak hoş olmayan durumlarla karşılaşırlar. Dedikodu, hizipçilik ve çekememezlikten kaynaklanan huzursuzluklar dahil olmak üzere bütün olumsuz etkiler ortadan kaldırılarak kaynaşma için gerekli çalışmaları yapmaktayım.

Ayrılan Eşleri, Sevgilileri Birleştirme :

Genelde üçüncü şahsın araya girmesiyle veya ailelerin baskıcı tavırlarıyla ya da tutarsız karakter yapısına sahip insanlar ayrılırlar, bunların dışında ise büyü hadisesi olanlar istemeden ayrılırlar. Hatta o kadar gariptir ki uzaktan özlerler bir araya gelince düşman olurlar. Bütün sorunların kalkması için gerekli bilgileri aldıktan sonra en kısa zamanda huzurlu ve mutlu olmanız için çalışmalar yapıyorum.

Kısmeti Bağlı Olanlar :

"Kısmetim kapalı evlenemiyorum", "sevdiğim benden soğudu", "nişanlım ayrıldı", diyerek sorunlarından bahseden insanların; sorunlarının kaynağı tespit edilerek engelleri kaldırılarak kısmetinizin açılması için çalışmalar yapılmakta ve vefk hazırlanmaktadır.

Çocuk Sahibi olmak İçin :

Tıbben mümkün olmayıp çocuğu olmayanların manevi tedavisi için çalışmalar ve vefkler yapmaktayım.

İş hayatında Başarı İçin :

İş yaşamı neredeyse aile kadar önemli. Çalıştığı iş hayatında başarılı olmak bir çok mutluluğu da beraberinde getirmektedir. İmkanlar ölçüsünde iş başarısının artması ve çevredeki insanların ilgisini kazanmak için şans ve rızık vefk'ini hazırlıyorum.

Nazar Tesir Etmemesi İçin :

Nazar bir elektriktir, bir frekanstır, bir kötü enerjidir. Nazar yani kötü nefis, insanın biyolojik dengesini bozmakta ve insanlarda bitkinliğe, halsizliğe, hastalığa, hatta zayıf bünyeli insanlarda ölüme bile neden olmaktadır. Nazar bazen büyüden daha kötü tesir etmektedir. Bunların etkisinin kalkması ve korunmak için Allahın izniyle çalışmalar ve vefkler yapılmaktadır.

Büyüye Maruz kalanlar :

Büyü, Kuran-ı Kerim de birçok ayet-i kerimde açıklanmıştır. Kötülük duygusunu meslek edinen insanlar, mutlu bir beraberliği bozmak ya da bir insanı kendine gönülsüz olduğu halde bağlamak amacıyla büyü yaptırarak, insanları istem dışı hareketler yapmalarına neden olabilirler.

Cin Musallat Olanlar :

Yapılan büyüler ya da boşluğa düşüp üzüntü anında veya aşırı bir korkma esnasında (cinler) musallat olurlar. Beyne kalbe ve tüm vücuda hükmederler. Ayrıca iş ve huzur kapılarının kapanmasına da sebep olurlar 

Kötü Alışkanlıklardan Kurtulmak İçin :

Nefsine hâkim olmayan kimi insanlar, bazı alışkanlıkların peşinde kendilerini ve ailelerini heba ederler.

Bioenerji kullanım alanları Panik atak ve anksiyete bozukluğu kaygı bozukluğu. Kısmi felç. Vertigo. Sebepsiz olarak görülen depresyon. Sebepsiz korkular. Bazı takıntı çeşitleri. Yaşam kalitesindeki düşüşlere karşı hangi alanda olursa olsun aşk, para ve sosyal hayat pozitif enerji desteği. Bazı kanser türlerinde destekleyici olarak. Bağışıklık sistemine destek olarak. Karı koca arasındaki sebepsiz görünen soğukluk ve negatif enerjilere karşı destek olarak. Nazar temizliği negatif enerji temizliğinde yaşam kalitesine katkı sağlayıcı olarak. Hayata pozitif bir bakış açısı elde etmek için bir nevi vitamin desteği sağlayıcı olarak”.

Bu tür insanların alışkanlıklarını bırakmaları için özel çalışmalar yapıyorum.


Üzerinde büyü, sihir etkileri olan kişilerde, anında kişinin üzerinden kendisinde hissedebileceği şekilde kaldırılır ve gerektiği anda karşı tarafa görüntülü şekilde yansıtılır... 

Aile içi problemleri (sevgi, muhabbet, kaynaşma vb...)


•Eşler arasındaki huzursuzluklar ve geçimsizlik konuları,

•Büyü,muska,göz,nazar ve cin musallatına maruz kalan kişilerin tedavisi,

•Korku ve ruhsal bunalım,

•İsteği ve iradesi dışında davranışlarda bulunanlar,

•Manevi yönden kısmi felç ve sonradan kekeme olanlar,

•Tıbben mümkün olmayıp çocuk sahibi olmayanlar,

•Kısmeti bağlı olanların tedavisi,

•Bağlı olanlar ve iktidarsızlık problemi olanlar,

•Ruhsal ve manevi yönden bunalımı olan kişiler,

•İş konusunda başarı elde etmek isteyenler,

•Topluma uyum sağlayamayan kişilerin tedavisi,

•Altını ıslatan gece korkan yada uyuyamayan kişilerin tedavisi,

•Eşinden, sevgilisinden, nişanlısından ayrılan yada sorunlu beraberlik yaşayan kişilerin tedavisi,

•Şansı, Rızkı, Kısmeti bağlı ve işlerinde aksilik olan kişilerin tedavisi,

•Bir takım konuları kendinde saplantı haline getiren kişilerin tedavisi,

•Sebepsiz yere sıkıntı, bunalım ve rahatsızlık duyan kişilerin tedavisi,

•Halisinasyon bilinç altı rahatsızlıklar gören kişilerin tedavisi.


İslami Metafizik Hizmetlerimiz:

SİZE YARDIMCI OLABİLECEGİMİZ HUSULAR

 Ayrılan Sevgilileri Birleştirmek 

Eşler Arası – Huzursuzluğu Gidermek 

 Cin Musallatının Tespiti ve Tedavisi 

 Manevi Arınma 

 Büyü Tespiti ve Büyü Çözme 

 Ruhsal Zihinsel Bedensel Arınma 

 Negatif Blokajların Kaldırılması Çalışması

 Bolluk ve Bereketin Artırılması Çalışması

✔ 21 Günlük Bolluk Bereket Enerjisi Gönderimi

 Esmaül Hüsna Terapisi ve Havasları 

 Bilinçaltı Temizlik Çalışması 

Özgüveninizi Artırma Terapi Çalışması 

Kısmetin Evlilik Rızkın Acılması 

✔ Evlilik Analizi  Çalışması 

Hayırlı Eş Seçiminizde Yardımcı Olmak 

Eşler Arası – Huzursuzluğu Gidermek 

Metafizik Hasdalıkların Tedavileri  

Metafizik Aura ve Çakra Acilmas ve Aktivasyonu ve Eğitimi 

Enerjinizin ve Yıldızınızın Yükseltilmesi Çalışması 

Evde ve İşyerinde Bereket Çalışması 

  Bebeğinize En Uygun İsmi Bulalim (3 öneri )

✔ Size özel rüya yorumu ( Burcunuza ,doğum saatinize göre )    

✔ REİKİ EĞİTİMİ ve SEVİYELERİ

  • REİKİ I > Sho-den (Başlangıç Bilgisi)
  • REİKİ II > Oku-den (Derin Bilgi)
  • REİKİ III > Shinpi-den (Sırların Bilgisi/Öğretisi)

✔ Nefes Terapisi Eğitimi

✔ PARAPSİKOLOJI, BİOENERJİ ve MEDYUM Kabiliyeti Kursu;

  • Azerbaycanın dışında yaşayan öğrencilere kurslarda İnternet arasıyla uzaktan eğitim sağlanıyor
  • Kursların mezunlarına Uluslararası AZERBAYCAN METAFiZiK ENERJi MERKEZi ( AMEM ) DİPLOMASI  verilir

    ( Türkçe, Azerice, İngilizce, Rusça, Almanca ve b. dillerde ).NOT : Enerji ve Aura çalışmalarıyla uzaktan yapılan çalışmalarımız büyü değil, 

İslami Pozitif Metafizik-Enerji Çalışmalarıdır.

Ayrılan Eşleri, Sevgilileri Birleştirme İçin : 7,21,41 günlük olmak üzere 3 ayrı Çalışmamız vardır.

Çalışmalarımız sonrasında   hatalarını bilerek sizin yanınıza ilk tanıştığınız anlardaki güzel

duygularla, pişmanlıkla gelecektir. Sizin sevginizi size kullanmayacaktır.


🔘  Metafizik Eğitimlerimiz 🔘 

#Hadim_Daveti 

#Hüddam_ Daveti 

#Kulak_Hüddamı 

#Havas_Eğitimi  

#Ledun_İlmi  

#Aura_Aktivasyonu

#Çakra_ Aktivasyonu

#Bereket­­_Çalışması 

#Bioenerji_Eğitimi 

#EFT_Eğitimi 

#Durugörü_Eğitimi 

#Okültizm 

#Parapsikoloji 

#Paranormal 

#Psişik

#Rukye_Tedavi

#Manevi_İlim

#Şifa_çalışması

#Nefes_Terapi

#isim _analizi

#ruya_yorumu 


ᴀʏʀɪɴᴛɪʟɪ ʙɪʟɢɪ ᴀʟᴍᴀᴋ ɪᴄɪɴ 


İslami Bioenerji ve Metafizik Uzmanı Sayin Deniz Eren ile irtibata geçebilirsiniz

Whatsapp: +90 539 881 84 34

“La Havle Vela Kuvvete İlla
578 077 defa Okundu
MANEVİ SORUNLARINIZ İÇİN
4 465 defa Okundu
Büyük İlişki Uyumlaması
5 103 defa Okundu
Mekân Temizleme Reikisi
3 649 defa Okundu