KENDİNE AŞIK ETMEK & GERİ GETİRMEK İÇİN DUA ;7/24 İstediğiniz zaman çekinmeden uzmanımız Metafizik Uzmani Deniz Eren i arayabilirsiniz.

Yazılar / Dua Kapısı

        

                                   


         Okuma Sirasinda

Sizin ve sevdiğiniz insanin ismi , anne ismi , doğum tarihi ve resmi önemlidir.Bu bilgilerle hesaplanarak bulunan gün ve saatte okuma yapilirsa Ayrılan Eşiniz ya da Sevgilliniz geri döner.

                         

Hesaplamalar Hakkinda :
(+ 90 ) 539 881 84 34

7/24 İstediğiniz zaman çekinmeden arayabilirsiniz.           İSLAMİ METAFİZİK ENERJİ MERKEZİ

          PARAPSİKOLOJİ I METAPSİŞİK I BİOENERJİ I ASTRAL SEYAHAT

              METAFİZİK ÇALIŞMALAR I METAFİZİK EĞİTİMLER İslami metafizik enerji uzmanimiz Deniz EREN başvurabilirsiniz veya sizin yerinize yapmasını isteyebilirsiniz.
NOT : Enerji ve Aura çalışmalarıyla uzaktan yapılan çalışmalarımız büyü değil, İslami Pozitif Metafizik-Enerji Çalışmalarıdır.
Ayrılan Eşleri, Sevgilileri Birleştirme İçin : 24 SAAT,7,21,41 günlük olmak üzere 4 ayrı Çalışmamız vardır. Çalışmalarımız sonrasında hatalarını bilerek sizin yanınıza ilk tanıştığınız anlardaki güzel duygularla, pişmanlıkla gelecektir. Sizin sevginizi size kullanmayacaktır. 7/24 İstediğiniz zaman çekinmeden arayabilirsiniz. WhatsApp :(+ 90 ) 539 881 84 34


Sevdiğini Geri Getirme Duası Hangi Amaçla Yapılır ?
Bu mübarek duanın iki amaçla yapılabileceğini söyleyebiliriz:
1- Duanın adından da anlaşılacağı gibi bu dua, terk eden veya giden sevgiliyi geri getirmek amacıyla tatbik edilebilir, fakat bununla birlikte şu 2. amaçla da uygulanabilir:
2- Bu duanın en önemli özelliklerinden biri de son derece etkili ve son derece kalıcı bir aşık etme duası niteliğine sahip olmasıdır.
Kısaca sevdiğini geri getirme duası 2 amaçla uygulanabilecek bir duadır ve siz dilediğiniz amaç için bu duaya müracaat edebilirsiniz. Şimdi de duanın kabulü için mutlaka uygulanması gereken üç hayati şart üzerinde durmamız gerekiyor:
Sevdiğini Geri Getirme Duasının Kabulü İçin 3 Hayati Şart
Sevdiğini Geri Getirme Duası

Eğer şimdiye kadar sevdiğini geri getirme duası yerine herhangi bir büyü ve sihir ile meşgul olduysanız veya herhangi bir hocaya ya da medyuma böyle bir büyü yaptırdıysanız, yapacağınız duaların hiçbir şekilde kabul edilmeyeceğini bilmeli ve yapmış olduğunuz bu kötü davranış dolayısı ile Allah’tan istiğfar dilemelisiniz.
Çünkü Allahu Teala, kendi mübarek katına müracaat eden insanların hiçbir şekilde büyü ile meşgul olmaması gerektiğini buyurur ve bir şekilde büyüye başvuran kişilerin tevbe ve istiğfar etmesi gerektiğini ifade eder.
Bu yüzden sevdiğini geri getirme duasının tesirli olabilmesi için büyü ve sihir uygulamasından pişmanlık duyup tövbe ve istiğfar ederek Allah’a yönelmeniz gerekir. Ancak bu şekilde duanızın kabule karin olduğunu görebilirsiniz.
Sevdiğini Geri Getirme Duası ve İçtenlik
Ve duanın kabulü için en önemli şartlardan biri de içtenlik şartıdır; yani sevdiğini geri getirmek amacıyla bu mukaddes duayı uygulayan kişinin tamamen halis duygular içerisinde olması ve içtenlik içerisinde Allah’a yönelmesi gerekir.
Bu bağlamda duayı uygulayan kişinin hiçbir art niyet taşımadan ve tamamen halis duygular içerisinde olması, bununla birlikte kalbindeki bütün kötülükleri ve sıkıntılı düşünceleri söküp atması gerekir. Bu bağlamda yapacağınız duanın herhangi bir insana zarar vermemesi ve hiçbir insana kötülük ulaştırmaması niyetinde ve içtenliğinde olmanız gerekir.
Bu önemli noktalara vurgu yapmamız gerekiyordu ve bunu da yaptık; çünkü herhangi bir insanın sevdiğini geri getirme duasının kabul olunması için bu 3 şartı tamamen yerine getirmesi gerekir, aksi takdirde duasının etkisiz ve karşılıksız olduğunu görerek üzülecektir.
Artık duanın yapılış şeklini ve hangi işlemlerin yapılması gerektiğini aktarmaya başlayalım:
Sevdiğini Geri Getirme Duasının Niyeti 
(1. Aşama)
Sevdiğini geri getirme duası üç aşamadan oluşur ve birinci aşamayı duanın niyeti teşkil eder, bu aşamada yapılması gerekenleri şöyle izah etmeliyiz:
Öncelikle sakin bir ortama geçmeli ve kendinizi huzurlu hissettiğiniz bir zaman diliminde (tabi bu zaman dilimi haftanın herhangi bir günü olabilir, kadınlar adetli dönemlerinde de bu duayı okuyabilir) sizi hiç kimsenin rahatsız edemeyeceği bir mekana geçmelisiniz.
Haftanın herhangi bir günü, herhangi bir saatte yapabileceğiniz sevdiğini geri getirme duası için böyle sessiz ve sakin bir ortama geçtikten sonra, kıbleye doğru dönmeli ve ayakta iken gözlerinizi kapatarak ellerinizi gökyüzüne kaldırmalısınız.
7 defa besmele çekmeli ve 7 defa Bismillahirrahmanirrahim derken aynı zamanda niyetinizi düşünmeye çalışmalısınız; yani sevdiğini geri getirme duasını hangi niyetle yapıyorsanız o niyete odaklanmalı ve bu esnada da Allah’ın duanıza en güzel şekilde cevap vereceğini ümit ederek besmele çekmelisiniz.
Kısaca bu aşamada yüce duygular içerisine girmeli ve 7 kez Bismillahirrahmanirrahim derken aynı zamanda niyetinizi düşünmeye ve Allah’ın sonsuz kudretine odaklanmaya çalışmalısınız.
Bu birinci aşamayı böylece bitirdikten sonra aşağıdaki ikinci ve üçüncü aşamaları tatbik etmeye başlayabilirsiniz, şöyle ki:
  
Sevdiğini Geri Getirme Duası ve Duha Suresi 
(2. Aşama )
Yukarıdaki uygulamayı bitirdikten sonra, yani 7 defa Bismillahirrahmanirrahim derken aynı zamanda niyetinize ve Allah’ın sonsuz kudretine odaklanarak besmele çektikten sonra, şimdi gözlerinizi açıp dizüstü çökmeli ve yine ellerinizi gökyüzüne kaldırıp 7 defa Duha Suresini okumalısınız.
Size Duha Suresi’nin Türkçe okunuşunu aktarıyoruz:
Duha Suresinin Türkçe Okunuşu:
1- Vedduha
2- Velleyli iza seca
3- Ma vedde’ake rabbüke ve ma kala
4- Ve lel’ahıretü hayrün leke minel’ula
5- Ve lesevfe yu’tıyke rabbüke feterda
6- Elem yecidke yetiymen feava
7- Ve vecedeke dallen feheda
8- Ve vecedeke ‘ailen feağna
9- Femmel yetiyme fela takher
10- Ve emmessaile fela tenher
11- Ve emma binı’meti rabbike fehaddis

 Bu şekilde 7 defa Duha Suresini okuduktan sonra şu niyazı 1 defa yapmalısınız:
“İlahi senden fazilet ve erdem isteyen bütün kulların en güzel cevabı almış ve en güzel karşılığı bulma ihsanına nail olmuştur. Ben de ihsanına ve türlü türlü güzelliklerine nail ve müyesser olmak amacıyla senin dergahına el açıyorum ve senden duanın kabulünü niyaz ediyorum. Bana da sonsuz merhametinden güzellik nasip eyle ve beni de ihsanına gark eyle. Amin.”
Bu niyaz ile birlikte duanın 3. aşamasına geçmiş bulunuyoruz, şöyle ki:
Sevdiğini Geri Getirme Duası ve Ya Habib Esması 
( 3. Aşama )
Duanın bu aşamasında yeniden gözlerinizi kapatın ve 21 defa Allahu Teala’nın mukaddes esmaül hüsnasından biri olan Ya Habib esmasını okuyun.
Allah’ın Ya Habib esması, sevginin ve muhabbetin kaynağı, sevdanın ve aşkın temeli olarak kabul edilir ve Allah’ın kainata sevgi ve muhabbet mührünü basarken Ya Habib esmasını kullandığı ifade edilir.
İşte bu derin düşünceler ve yüce duygular içerisinde 21 defa Ya Habib esmasını okumalı, yani 21 defa Ya Habib demelisiniz.
Sonra da şu içli duayı kısık bir ses tonuyla ve yeniden gözlerinizi açarak yapmalısınız:
“Allah’ım, evrendeki her bir varlığa sevginin en güzelini ve muhabbetin en faydalısı bahşeden sonsuz kudretinden ben de istifade etmek arzusundayım. Sana içtenlik ve samimiyet iksiri ile gelen hiçbir kulunu yarı yolda bırakmadığın ve eli boş göndermedin gibi beni de yarı yolda bırakmayacağını ve eli boş göndermeyeceğini biliyorum. Rahmetin ve nimetim o kadar sonsuz ve kudretin ve kuvvetin o kadar sınırsız ki, senden talepte bulunan aciz kullarını daima bahtiyar etmek ve onlara türlü türlü güzellikler bahşetmek dilersin. Bana da güzellikler bahşet ve beni de sevdiğini geri getirme duasının bereketi ile bahtiyar et Allah’ım. Amin.”
Evet bu niyaz ile birlikte duayı da noktalamış olacaksınız. Fakat duanın kabul edilmeme olasılığına istinaden size çok etkili ve yüzlerce insanın istifade ettiği harikulade bir kitaptan bahsetmek ve bu kitabı tavsiye etmek istiyoruz:
BÜYÜ,NAZAR VE CİN MUSALLAT BELİRTİLERİ
. Aşırı unutkanlık,
. Dalgınlık,
. Kararsızlık,
. Geleceğe ait ümitsizlik duygusu hissetme,
. Basit sebeplerle yakınlarına karşı agresif davranışlar (anne, baba, eş, arkadaş vs.),
. İşlerinde anlaşılmaz aşırı kısmetsizlik ve irade dışı aksiliklerle karşılaşma,
. Sevdiklerinin her hareketinin kendisine ters gelmesi, sonra bundan pişman olması,
. Bir türlü evlenememe, sıklıkla nişandan dönme,
. Basit sebeplerden boşanma,
. Yalnızken yanından bir karartının geçtiğini hissetmesi,
. Banyo yaparken korkması ve gözü açık sabunlanması,
. Bazı yerlerden geçerken sebepsiz korku hissetme (özellikle geceleri)
. Rüyalarında sıklıkla kedi, köpek, yılan görmesi,
. Sıklıkla garip ve korkutucu rüyalar görme
. Sabahları çok yorgun kalkması,
. Bazen uyku-uyanıklık arasında parmağını dahi kımıldatamayacak ağırlık hissetmesi
  BENDE CIN MUSALLATI VARMI ? CIN MUSALLATI BELIRTILERI...
-Bedende usume ( veya sadece bazi bölgelerde )
- Kaslarda gezen bisey , Tuhaf bi agri
- Namazda konsantre olamamak - Kurani okuyamamak
- Ezan okunurken dinlememek , - SinirLerin Surekli bozuk olmasi
- Günah islemek - Gögüste daralma
- Sürekli sknti hissi ve üzulmek 

- Gözlerde yanma , kasinma 
- Basit seylere öfkelenmek
- Bedenin içinde sicakLik ( Çok terleme )
- Dizlerde bi agirlik
- Belde agrilari
- Bedende gelip giden agrilar ozelikle bacaklarda ve ayaklarda
- Bas agrisi - Kulaklarin çinlamasi - Gözlerde kararma
- Bogaz ve mide arasi bi engel hissetmek ( bogazda tikanma gibi )
- Nefes almakta zorlanma disarda yururken , merdivén cikarken vs
- Sabah uyaninca asiri yorgun olmak
- Tuhaf sesler duymak (birinin isminizle sizi cagirmasi , arkanizda birinin seslenmesi vs )
- Korkunç ruyalar gormek,yilan köpek,kedi görmek,ruyanizda birinin sizi takip etmesi sizi kovalamasi vs)
- Asiri cinsel arzusu - Umutsuzluk - Halsizlik - Hevesizlik - Bedende morluk
- Banyo ve tuvalette cok kalma - Soguk suyla yikanmayi sevmemek
BENDE NAZAR VARMI YOKMU ? NAZAR BELIRTILERI..
- Durumunuzun radıkalce degismesi
- Saglik sorunlarinin hizlica artmasi
- Ciltte sivilceler
- Vucutta kizarikliklarin cikip kaybolmasi
- Ciddi Organ hastaliklari
- Kaslarinizin uzerinde bir agirlik hissetmeniz
- Basinizda bir agirlik hissetmeniz
- Omuzlarda bi agirlik hissetmeniz - Ciddi kilo kaybi
- Cok esnemek - Umutsuzluga kapilmak hep
- özgüvensizlik - Unutkanlik
- Ticarette basarisizlik - is hayatinda okulda basarisizlik
- Bosanma veya evlenmede sknti
- Kuran dinlemede cok esnemek(özelikle nas fêlais sureleri de )

- Midede yanma - Gözlerde yanma - vudutta sicaklik - Sebepsizce aglamak
- Sabah uyaninca cok yorgunluk hissi
- Bogazda yanma ( igne batmasi gibi) - sert öksurmek
- Göz kapaklarin hizlica açilip kapanmasi....
BANA SIHIR YAPILMISMI ?SIHIR BELIRTILERI...
- Agizda ve midede Gelen kötü kokular
- Karinda siddetli ve agri
- Karinda Icinden gezen bi agri , ses cikarmasi ( aç olmadiginiz halde )
- Çok gaz  - mide bulantilari  -sürekli kusma hissi
- Karnin sismesi ( ozelikle rukye dinleyince ) - Mide yanmalari
- istahsizlik - kabizlik
- Yüzdeki siyahlik ( Nur eksikligi , göz altlarinin kararmasi )
- Bedende agirlik , Yorgunluk halsizlik   - görmede sorun ( bulanik vs )
- Nefes almada zorluk ( nefes darligina yakin )
- Sosyal problemler - evlenmede zorluk ve bosanma
- Esi ile mesafeli olmak ( nefret duygusu , her hareketinde )
- Cinsellikte sorun yasamak esiyle
( iliskiye girememe , isteksizlik )
- Kisirlik , Çocuk dusurmek - tedavi ´siz hastaliklara yakalanma
- Doktorlarin rahatsizliginizi bulamamasi ( "iyisiniz biseyiniz yok ")
- Yalniz kalmayi sevmek ,
- Ani durum degisikligi ( öfke , aglama vs Sebepsizce )
- Gözunuzun önunde bi ip görme , cizgi vs ( kaybolmayàn )
KİŞİDEKİ AŞIK CİN BELİRTİLERİ
- Kişi evlenmeyi düşünmez
- Karşı cinse nedensiz ilgisi olmaz
- Yanlız kalmayı sever
- Banyo ve tuvalete uzun zaman geçirir
- Aynada çok bakılır - Çok çabuk sinirlenir
- Bazen uyumadan makiyajlanır ( kadınlar)
- Kalabalık yerlerde kriz veya baygınlık geçirir ( toplantı,düğün,...)
- İstemeye gelenleri nedensiz geri çevirir , geri çevirdikten sonra rahatlar.
- Cinsel rüyalar..., rüyasında evlenir ,kilisede veya başka bir yerde evlenir...
- Güzel kokulardan nefret eder
- Namaz ve zikir yapmakta zorlanır
- Bedende mavi yaralar oluşur
- Uykuda kısa süreli felç geçirmek
- Midde bulantısı,göğüsün sıkışması, eşinden nefret etmek,eşinin uzak olmasını istemesi.....
- KABUSLAR
Rüyada hayvanlar görmek ( yılan,akrep,köpek,kedi,fare,...)Rüyada pis yerler görmek (tuvalet, çöplük, bataklık).Kendinizi çıplak görmeniz, kan. Hamile olduğunuzu görmeniz,doğurduğunuzu görmeniz, çocuklar,bebekler.. Yiyecekler görmeniz pişmemiş et,balık, mutfak.., yemek seremonileri vs......
BEDENSEL RAHATSIZLIKLAR
Cinsel ilişkide isteksizlik , enfeksyonlar, ilişki sırasında ağrılar, adetlerde düzensizlik.., karnın şişmesi,kötü kokulu gazlar, karın veya karın altında bir top hissetmeniz, karında birşeylerin oynaştığını hissetmeniz, bebeği düşürmek,doğumda zorlanmak,çok yemek yemeniz ( hastaların çoğu şöyle der : bazen iki kişi aynı anda yemek yiyoruz sanıyorum ).
RUHSAL RAHATSIZLIKLAR
Abdesti tutamamak,abdest almada zorlanmak(hastaların çoğu abdest alırken 5-10 dakika harcar) . Namaz esnasında abdestinin bozulduğunu düşünür, ve namaz boyunca bu teredütle namazını kılar... Hiç birşey duymadan veya kokmadan gaz kaçırdığını düşünür, namaza bağlandığında gözünün önünde cinsel senaryolar oluşur, namaz esnasında bunlarla savaşır...
    İSLAMİ METAFİZİK ENERJİ MERKEZİ

PARAPSİKOLOJİ IMETAPSİŞİK IBİOENERJİ IASTRAL SEYAHAT

METAFİZİK ÇALIŞMALAR I METAFİZİK EĞİTİMLER


Obsesif Kompülsif Bozukluk (OKB)

insanları tekrarlanan düşünce ve davranışlar döngüsüne hapsederek kısıtlayan bir hastalıktır. Obsesif-kompülsif bozukluğu olan kişiler, kontrol edemedikleri yinelenen ve stres yaratan düşünceler, korkular veya görüntüler (obsesyonlar) nedeniyle huzursuz olurlar. (OKB) kaynaklanan huzursuzluklar dahil olmak üzere bütün olumsuz etkiler ortadan kaldırılarak gerekli çalışmaları yapmaktayım.

Eşler Arası Huzursuzlukları Olanlar :

Evli ya da sevgili olan insanlar kendilerinden veya çevrelerinden kaynaklanan, sebebi bilinmeyen huzursuzluklar yaşayarak hoş olmayan durumlarla karşılaşırlar. Dedikodu, hizipçilik ve çekememezlikten kaynaklanan huzursuzluklar dahil olmak üzere bütün olumsuz etkiler ortadan kaldırılarak kaynaşma için gerekli çalışmaları yapmaktayım.

Ayrılan Eşleri, Sevgilileri Birleştirme :

Genelde üçüncü şahsın araya girmesiyle veya ailelerin baskıcı tavırlarıyla ya da tutarsız karakter yapısına sahip insanlar ayrılırlar, bunların dışında ise büyü hadisesi olanlar istemeden ayrılırlar. Hatta o kadar gariptir ki uzaktan özlerler bir araya gelince düşman olurlar. Bütün sorunların kalkması için gerekli bilgileri aldıktan sonra en kısa zamanda huzurlu ve mutlu olmanız için çalışmalar yapıyorum.

Kısmeti Bağlı Olanlar :

"Kısmetim kapalı evlenemiyorum", "sevdiğim benden soğudu", "nişanlım ayrıldı", diyerek sorunlarından bahseden insanların; sorunlarının kaynağı tespit edilerek engelleri kaldırılarak kısmetinizin açılması için çalışmalar yapılmakta ve vefk hazırlanmaktadır.

Çocuk Sahibi olmak İçin :

Tıbben mümkün olmayıp çocuğu olmayanların manevi tedavisi için çalışmalar ve vefkler yapmaktayım.

İş hayatında Başarı İçin :

İş yaşamı neredeyse aile kadar önemli. Çalıştığı iş hayatında başarılı olmak bir çok mutluluğu da beraberinde getirmektedir. İmkanlar ölçüsünde iş başarısının artması ve çevredeki insanların ilgisini kazanmak için şans ve rızık vefk'ini hazırlıyorum.

Nazar Tesir Etmemesi İçin :

Nazar bir elektriktir, bir frekanstır, bir kötü enerjidir. Nazar yani kötü nefis, insanın biyolojik dengesini bozmakta ve insanlarda bitkinliğe, halsizliğe, hastalığa, hatta zayıf bünyeli insanlarda ölüme bile neden olmaktadır. Nazar bazen büyüden daha kötü tesir etmektedir. Bunların etkisinin kalkması ve korunmak için Allahın izniyle çalışmalar ve vefkler yapılmaktadır.

Büyüye Maruz kalanlar :

Büyü, Kuran-ı Kerim de birçok ayet-i kerimde açıklanmıştır. Kötülük duygusunu meslek edinen insanlar, mutlu bir beraberliği bozmak ya da bir insanı kendine gönülsüz olduğu halde bağlamak amacıyla büyü yaptırarak, insanları istem dışı hareketler yapmalarına neden olabilirler.

Cin Musallat Olanlar :

Yapılan büyüler ya da boşluğa düşüp üzüntü anında veya aşırı bir korkma esnasında (cinler) musallat olurlar. Beyne kalbe ve tüm vücuda hükmederler. Ayrıca iş ve huzur kapılarının kapanmasına da sebep olurlar 

Kötü Alışkanlıklardan Kurtulmak İçin :

Nefsine hâkim olmayan kimi insanlar, bazı alışkanlıkların peşinde kendilerini ve ailelerini heba ederler.

Bioenerji kullanım alanları Panik atak ve anksiyete bozukluğu kaygı bozukluğu. Kısmi felç. Vertigo. Sebepsiz olarak görülen depresyon. Sebepsiz korkular. Bazı takıntı çeşitleri. Yaşam kalitesindeki düşüşlere karşı hangi alanda olursa olsun aşk, para ve sosyal hayat pozitif enerji desteği. Bazı kanser türlerinde destekleyici olarak. Bağışıklık sistemine destek olarak. Karı koca arasındaki sebepsiz görünen soğukluk ve negatif enerjilere karşı destek olarak. Nazar temizliği negatif enerji temizliğinde yaşam kalitesine katkı sağlayıcı olarak. Hayata pozitif bir bakış açısı elde etmek için bir nevi vitamin desteği sağlayıcı olarak”.

Bu tür insanların alışkanlıklarını bırakmaları için özel çalışmalar yapıyorum.


Üzerinde büyü, sihir etkileri olan kişilerde, anında kişinin üzerinden kendisinde hissedebileceği şekilde kaldırılır ve gerektiği anda karşı tarafa görüntülü şekilde yansıtılır... 

Aile içi problemleri (sevgi, muhabbet, kaynaşma vb...)


•Eşler arasındaki huzursuzluklar ve geçimsizlik konuları,

•Büyü,muska,göz,nazar ve cin musallatına maruz kalan kişilerin tedavisi,

•Korku ve ruhsal bunalım,

•İsteği ve iradesi dışında davranışlarda bulunanlar,

•Manevi yönden kısmi felç ve sonradan kekeme olanlar,

•Tıbben mümkün olmayıp çocuk sahibi olmayanlar,

•Kısmeti bağlı olanların tedavisi,

•Bağlı olanlar ve iktidarsızlık problemi olanlar,

•Ruhsal ve manevi yönden bunalımı olan kişiler,

•İş konusunda başarı elde etmek isteyenler,

•Topluma uyum sağlayamayan kişilerin tedavisi,

•Altını ıslatan gece korkan yada uyuyamayan kişilerin tedavisi,

•Eşinden, sevgilisinden, nişanlısından ayrılan yada sorunlu beraberlik yaşayan kişilerin tedavisi,

•Şansı, Rızkı, Kısmeti bağlı ve işlerinde aksilik olan kişilerin tedavisi,

•Bir takım konuları kendinde saplantı haline getiren kişilerin tedavisi,

•Sebepsiz yere sıkıntı, bunalım ve rahatsızlık duyan kişilerin tedavisi,

•Halisinasyon bilinç altı rahatsızlıklar gören kişilerin tedavisi.


İslami Metafizik Hizmetlerimiz:

SİZE YARDIMCI OLABİLECEGİMİZ HUSULAR

 Ayrılan Sevgilileri Birleştirmek 

Eşler Arası – Huzursuzluğu Gidermek 

 Cin Musallatının Tespiti ve Tedavisi 

 Manevi Arınma 

 Büyü Tespiti ve Büyü Çözme 

 Ruhsal Zihinsel Bedensel Arınma 

 Negatif Blokajların Kaldırılması Çalışması

 Bolluk ve Bereketin Artırılması Çalışması

✔ 21 Günlük Bolluk Bereket Enerjisi Gönderimi

 Esmaül Hüsna Terapisi ve Havasları 

 Bilinçaltı Temizlik Çalışması 

Özgüveninizi Artırma Terapi Çalışması 

Kısmetin Evlilik Rızkın Acılması 

✔ Evlilik Analizi  Çalışması 

Hayırlı Eş Seçiminizde Yardımcı Olmak 

Eşler Arası – Huzursuzluğu Gidermek 

Metafizik Hasdalıkların Tedavileri  

Metafizik Aura ve Çakra Acilmas ve Aktivasyonu ve Eğitimi 

Enerjinizin ve Yıldızınızın Yükseltilmesi Çalışması 

Evde ve İşyerinde Bereket Çalışması 

  Bebeğinize En Uygun İsmi Bulalim (3 öneri )

✔ Size özel rüya yorumu ( Burcunuza ,doğum saatinize göre )    

✔ REİKİ EĞİTİMİ ve SEVİYELERİ

  • REİKİ I > Sho-den (Başlangıç Bilgisi)
  • REİKİ II > Oku-den (Derin Bilgi)
  • REİKİ III > Shinpi-den (Sırların Bilgisi/Öğretisi)

✔ Nefes Terapisi Eğitimi

✔ PARAPSİKOLOJI, BİOENERJİ ve MEDYUM Kabiliyeti Kursu;

  • Azerbaycanın dışında yaşayan öğrencilere kurslarda İnternet arasıyla uzaktan eğitim sağlanıyor
  • Kursların mezunlarına Uluslararası AZERBAYCAN METAFiZiK ENERJi MERKEZi ( AMEM ) DİPLOMASI  verilir

    ( Türkçe, Azerice, İngilizce, Rusça, Almanca ve b. dillerde ).NOT : Enerji ve Aura çalışmalarıyla uzaktan yapılan çalışmalarımız büyü değil, 

İslami Pozitif Metafizik-Enerji Çalışmalarıdır.

Ayrılan Eşleri, Sevgilileri Birleştirme İçin : 7,21,41 günlük olmak üzere 3 ayrı Çalışmamız vardır.

Çalışmalarımız sonrasında   hatalarını bilerek sizin yanınıza ilk tanıştığınız anlardaki güzel

duygularla, pişmanlıkla gelecektir. Sizin sevginizi size kullanmayacaktır.


🔘  Metafizik Eğitimlerimiz 🔘 

#Hadim_Daveti 

#Hüddam_ Daveti 

#Kulak_Hüddamı 

#Havas_Eğitimi  

#Ledun_İlmi  

#Aura_Aktivasyonu

#Çakra_ Aktivasyonu

#Bereket­­_Çalışması 

#Bioenerji_Eğitimi 

#EFT_Eğitimi 

#Durugörü_Eğitimi 

#Okültizm 

#Parapsikoloji 

#Paranormal 

#Psişik

#Rukye_Tedavi

#Manevi_İlim

#Şifa_çalışması

#Nefes_Terapi

#isim _analizi

#ruya_yorumu 


ᴀʏʀɪɴᴛɪʟɪ ʙɪʟɢɪ ᴀʟᴍᴀᴋ ɪᴄɪɴ 


İslami Bioenerji ve Metafizik Uzmanı Sayin Deniz Eren ile irtibata geçebilirsiniz

Whatsapp: +90 539 881 84 34

“La Havle Vela Kuvvete İlla
575 934 defa Okundu
MANEVİ SORUNLARINIZ İÇİN
4 220 defa Okundu
Büyük İlişki Uyumlaması
4 772 defa Okundu
Mekân Temizleme Reikisi
3 389 defa Okundu