KENDİNE AŞIK ETMEK & GERİ GETİRMEK İÇİN DUA ;7/24 İstediğiniz zaman çekinmeden uzmanımız Metafizik Uzmani Deniz Eren i arayabilirsiniz.

Yazılar / Dua Kapısı

        

                                   


         Okuma Sirasinda

Sizin ve sevdiğiniz insanin ismi , anne ismi , doğum tarihi ve resmi önemlidir.Bu bilgilerle hesaplanarak bulunan gün ve saatte okuma yapilirsa Ayrılan Eşiniz ya da Sevgilliniz geri döner.

                         

Hesaplamalar Hakkinda :
(+ 90 ) 539 881 84 34

7/24 İstediğiniz zaman çekinmeden arayabilirsiniz.           İSLAMİ METAFİZİK ENERJİ MERKEZİ

          PARAPSİKOLOJİ I METAPSİŞİK I BİOENERJİ I ASTRAL SEYAHAT

              METAFİZİK ÇALIŞMALAR I METAFİZİK EĞİTİMLER İslami metafizik enerji uzmanimiz Deniz EREN başvurabilirsiniz veya sizin yerinize yapmasını isteyebilirsiniz.
NOT : Enerji ve Aura çalışmalarıyla uzaktan yapılan çalışmalarımız büyü değil, İslami Pozitif Metafizik-Enerji Çalışmalarıdır.
Ayrılan Eşleri, Sevgilileri Birleştirme İçin : 24 SAAT,7,21,41 günlük olmak üzere 4 ayrı Çalışmamız vardır. Çalışmalarımız sonrasında hatalarını bilerek sizin yanınıza ilk tanıştığınız anlardaki güzel duygularla, pişmanlıkla gelecektir. Sizin sevginizi size kullanmayacaktır. 7/24 İstediğiniz zaman çekinmeden arayabilirsiniz. WhatsApp :(+ 90 ) 539 881 84 34


Sevdiğini Geri Getirme Duası Hangi Amaçla Yapılır ?
Bu mübarek duanın iki amaçla yapılabileceğini söyleyebiliriz:
1- Duanın adından da anlaşılacağı gibi bu dua, terk eden veya giden sevgiliyi geri getirmek amacıyla tatbik edilebilir, fakat bununla birlikte şu 2. amaçla da uygulanabilir:
2- Bu duanın en önemli özelliklerinden biri de son derece etkili ve son derece kalıcı bir aşık etme duası niteliğine sahip olmasıdır.
Kısaca sevdiğini geri getirme duası 2 amaçla uygulanabilecek bir duadır ve siz dilediğiniz amaç için bu duaya müracaat edebilirsiniz. Şimdi de duanın kabulü için mutlaka uygulanması gereken üç hayati şart üzerinde durmamız gerekiyor:
Sevdiğini Geri Getirme Duasının Kabulü İçin 3 Hayati Şart
Sevdiğini Geri Getirme Duası

Eğer şimdiye kadar sevdiğini geri getirme duası yerine herhangi bir büyü ve sihir ile meşgul olduysanız veya herhangi bir hocaya ya da medyuma böyle bir büyü yaptırdıysanız, yapacağınız duaların hiçbir şekilde kabul edilmeyeceğini bilmeli ve yapmış olduğunuz bu kötü davranış dolayısı ile Allah’tan istiğfar dilemelisiniz.
Çünkü Allahu Teala, kendi mübarek katına müracaat eden insanların hiçbir şekilde büyü ile meşgul olmaması gerektiğini buyurur ve bir şekilde büyüye başvuran kişilerin tevbe ve istiğfar etmesi gerektiğini ifade eder.
Bu yüzden sevdiğini geri getirme duasının tesirli olabilmesi için büyü ve sihir uygulamasından pişmanlık duyup tövbe ve istiğfar ederek Allah’a yönelmeniz gerekir. Ancak bu şekilde duanızın kabule karin olduğunu görebilirsiniz.
Sevdiğini Geri Getirme Duası ve İçtenlik
Ve duanın kabulü için en önemli şartlardan biri de içtenlik şartıdır; yani sevdiğini geri getirmek amacıyla bu mukaddes duayı uygulayan kişinin tamamen halis duygular içerisinde olması ve içtenlik içerisinde Allah’a yönelmesi gerekir.
Bu bağlamda duayı uygulayan kişinin hiçbir art niyet taşımadan ve tamamen halis duygular içerisinde olması, bununla birlikte kalbindeki bütün kötülükleri ve sıkıntılı düşünceleri söküp atması gerekir. Bu bağlamda yapacağınız duanın herhangi bir insana zarar vermemesi ve hiçbir insana kötülük ulaştırmaması niyetinde ve içtenliğinde olmanız gerekir.
Bu önemli noktalara vurgu yapmamız gerekiyordu ve bunu da yaptık; çünkü herhangi bir insanın sevdiğini geri getirme duasının kabul olunması için bu 3 şartı tamamen yerine getirmesi gerekir, aksi takdirde duasının etkisiz ve karşılıksız olduğunu görerek üzülecektir.
Artık duanın yapılış şeklini ve hangi işlemlerin yapılması gerektiğini aktarmaya başlayalım:
Sevdiğini Geri Getirme Duasının Niyeti 
(1. Aşama)
Sevdiğini geri getirme duası üç aşamadan oluşur ve birinci aşamayı duanın niyeti teşkil eder, bu aşamada yapılması gerekenleri şöyle izah etmeliyiz:
Öncelikle sakin bir ortama geçmeli ve kendinizi huzurlu hissettiğiniz bir zaman diliminde (tabi bu zaman dilimi haftanın herhangi bir günü olabilir, kadınlar adetli dönemlerinde de bu duayı okuyabilir) sizi hiç kimsenin rahatsız edemeyeceği bir mekana geçmelisiniz.
Haftanın herhangi bir günü, herhangi bir saatte yapabileceğiniz sevdiğini geri getirme duası için böyle sessiz ve sakin bir ortama geçtikten sonra, kıbleye doğru dönmeli ve ayakta iken gözlerinizi kapatarak ellerinizi gökyüzüne kaldırmalısınız.
7 defa besmele çekmeli ve 7 defa Bismillahirrahmanirrahim derken aynı zamanda niyetinizi düşünmeye çalışmalısınız; yani sevdiğini geri getirme duasını hangi niyetle yapıyorsanız o niyete odaklanmalı ve bu esnada da Allah’ın duanıza en güzel şekilde cevap vereceğini ümit ederek besmele çekmelisiniz.
Kısaca bu aşamada yüce duygular içerisine girmeli ve 7 kez Bismillahirrahmanirrahim derken aynı zamanda niyetinizi düşünmeye ve Allah’ın sonsuz kudretine odaklanmaya çalışmalısınız.
Bu birinci aşamayı böylece bitirdikten sonra aşağıdaki ikinci ve üçüncü aşamaları tatbik etmeye başlayabilirsiniz, şöyle ki:
  
Sevdiğini Geri Getirme Duası ve Duha Suresi 
(2. Aşama )
Yukarıdaki uygulamayı bitirdikten sonra, yani 7 defa Bismillahirrahmanirrahim derken aynı zamanda niyetinize ve Allah’ın sonsuz kudretine odaklanarak besmele çektikten sonra, şimdi gözlerinizi açıp dizüstü çökmeli ve yine ellerinizi gökyüzüne kaldırıp 7 defa Duha Suresini okumalısınız.
Size Duha Suresi’nin Türkçe okunuşunu aktarıyoruz:
Duha Suresinin Türkçe Okunuşu:
1- Vedduha
2- Velleyli iza seca
3- Ma vedde’ake rabbüke ve ma kala
4- Ve lel’ahıretü hayrün leke minel’ula
5- Ve lesevfe yu’tıyke rabbüke feterda
6- Elem yecidke yetiymen feava
7- Ve vecedeke dallen feheda
8- Ve vecedeke ‘ailen feağna
9- Femmel yetiyme fela takher
10- Ve emmessaile fela tenher
11- Ve emma binı’meti rabbike fehaddis

 Bu şekilde 7 defa Duha Suresini okuduktan sonra şu niyazı 1 defa yapmalısınız:
“İlahi senden fazilet ve erdem isteyen bütün kulların en güzel cevabı almış ve en güzel karşılığı bulma ihsanına nail olmuştur. Ben de ihsanına ve türlü türlü güzelliklerine nail ve müyesser olmak amacıyla senin dergahına el açıyorum ve senden duanın kabulünü niyaz ediyorum. Bana da sonsuz merhametinden güzellik nasip eyle ve beni de ihsanına gark eyle. Amin.”
Bu niyaz ile birlikte duanın 3. aşamasına geçmiş bulunuyoruz, şöyle ki:
Sevdiğini Geri Getirme Duası ve Ya Habib Esması 
( 3. Aşama )
Duanın bu aşamasında yeniden gözlerinizi kapatın ve 21 defa Allahu Teala’nın mukaddes esmaül hüsnasından biri olan Ya Habib esmasını okuyun.
Allah’ın Ya Habib esması, sevginin ve muhabbetin kaynağı, sevdanın ve aşkın temeli olarak kabul edilir ve Allah’ın kainata sevgi ve muhabbet mührünü basarken Ya Habib esmasını kullandığı ifade edilir.
İşte bu derin düşünceler ve yüce duygular içerisinde 21 defa Ya Habib esmasını okumalı, yani 21 defa Ya Habib demelisiniz.
Sonra da şu içli duayı kısık bir ses tonuyla ve yeniden gözlerinizi açarak yapmalısınız:
“Allah’ım, evrendeki her bir varlığa sevginin en güzelini ve muhabbetin en faydalısı bahşeden sonsuz kudretinden ben de istifade etmek arzusundayım. Sana içtenlik ve samimiyet iksiri ile gelen hiçbir kulunu yarı yolda bırakmadığın ve eli boş göndermedin gibi beni de yarı yolda bırakmayacağını ve eli boş göndermeyeceğini biliyorum. Rahmetin ve nimetim o kadar sonsuz ve kudretin ve kuvvetin o kadar sınırsız ki, senden talepte bulunan aciz kullarını daima bahtiyar etmek ve onlara türlü türlü güzellikler bahşetmek dilersin. Bana da güzellikler bahşet ve beni de sevdiğini geri getirme duasının bereketi ile bahtiyar et Allah’ım. Amin.”
Evet bu niyaz ile birlikte duayı da noktalamış olacaksınız. Fakat duanın kabul edilmeme olasılığına istinaden size çok etkili ve yüzlerce insanın istifade ettiği harikulade bir kitaptan bahsetmek ve bu kitabı tavsiye etmek istiyoruz:
BÜYÜ,NAZAR VE CİN MUSALLAT BELİRTİLERİ
. Aşırı unutkanlık,
. Dalgınlık,
. Kararsızlık,
. Geleceğe ait ümitsizlik duygusu hissetme,
. Basit sebeplerle yakınlarına karşı agresif davranışlar (anne, baba, eş, arkadaş vs.),
. İşlerinde anlaşılmaz aşırı kısmetsizlik ve irade dışı aksiliklerle karşılaşma,
. Sevdiklerinin her hareketinin kendisine ters gelmesi, sonra bundan pişman olması,
. Bir türlü evlenememe, sıklıkla nişandan dönme,
. Basit sebeplerden boşanma,
. Yalnızken yanından bir karartının geçtiğini hissetmesi,
. Banyo yaparken korkması ve gözü açık sabunlanması,
. Bazı yerlerden geçerken sebepsiz korku hissetme (özellikle geceleri)
. Rüyalarında sıklıkla kedi, köpek, yılan görmesi,
. Sıklıkla garip ve korkutucu rüyalar görme
. Sabahları çok yorgun kalkması,
. Bazen uyku-uyanıklık arasında parmağını dahi kımıldatamayacak ağırlık hissetmesi
  BENDE CIN MUSALLATI VARMI ? CIN MUSALLATI BELIRTILERI...
-Bedende usume ( veya sadece bazi bölgelerde )
- Kaslarda gezen bisey , Tuhaf bi agri
- Namazda konsantre olamamak - Kurani okuyamamak
- Ezan okunurken dinlememek , - SinirLerin Surekli bozuk olmasi
- Günah islemek - Gögüste daralma
- Sürekli sknti hissi ve üzulmek 

- Gözlerde yanma , kasinma 
- Basit seylere öfkelenmek
- Bedenin içinde sicakLik ( Çok terleme )
- Dizlerde bi agirlik
- Belde agrilari
- Bedende gelip giden agrilar ozelikle bacaklarda ve ayaklarda
- Bas agrisi - Kulaklarin çinlamasi - Gözlerde kararma
- Bogaz ve mide arasi bi engel hissetmek ( bogazda tikanma gibi )
- Nefes almakta zorlanma disarda yururken , merdivén cikarken vs
- Sabah uyaninca asiri yorgun olmak
- Tuhaf sesler duymak (birinin isminizle sizi cagirmasi , arkanizda birinin seslenmesi vs )
- Korkunç ruyalar gormek,yilan köpek,kedi görmek,ruyanizda birinin sizi takip etmesi sizi kovalamasi vs)
- Asiri cinsel arzusu - Umutsuzluk - Halsizlik - Hevesizlik - Bedende morluk
- Banyo ve tuvalette cok kalma - Soguk suyla yikanmayi sevmemek
BENDE NAZAR VARMI YOKMU ? NAZAR BELIRTILERI..
- Durumunuzun radıkalce degismesi
- Saglik sorunlarinin hizlica artmasi
- Ciltte sivilceler
- Vucutta kizarikliklarin cikip kaybolmasi
- Ciddi Organ hastaliklari
- Kaslarinizin uzerinde bir agirlik hissetmeniz
- Basinizda bir agirlik hissetmeniz
- Omuzlarda bi agirlik hissetmeniz - Ciddi kilo kaybi
- Cok esnemek - Umutsuzluga kapilmak hep
- özgüvensizlik - Unutkanlik
- Ticarette basarisizlik - is hayatinda okulda basarisizlik
- Bosanma veya evlenmede sknti
- Kuran dinlemede cok esnemek(özelikle nas fêlais sureleri de )

- Midede yanma - Gözlerde yanma - vudutta sicaklik - Sebepsizce aglamak
- Sabah uyaninca cok yorgunluk hissi
- Bogazda yanma ( igne batmasi gibi) - sert öksurmek
- Göz kapaklarin hizlica açilip kapanmasi....
BANA SIHIR YAPILMISMI ?SIHIR BELIRTILERI...
- Agizda ve midede Gelen kötü kokular
- Karinda siddetli ve agri
- Karinda Icinden gezen bi agri , ses cikarmasi ( aç olmadiginiz halde )
- Çok gaz  - mide bulantilari  -sürekli kusma hissi
- Karnin sismesi ( ozelikle rukye dinleyince ) - Mide yanmalari
- istahsizlik - kabizlik
- Yüzdeki siyahlik ( Nur eksikligi , göz altlarinin kararmasi )
- Bedende agirlik , Yorgunluk halsizlik   - görmede sorun ( bulanik vs )
- Nefes almada zorluk ( nefes darligina yakin )
- Sosyal problemler - evlenmede zorluk ve bosanma
- Esi ile mesafeli olmak ( nefret duygusu , her hareketinde )
- Cinsellikte sorun yasamak esiyle
( iliskiye girememe , isteksizlik )
- Kisirlik , Çocuk dusurmek - tedavi ´siz hastaliklara yakalanma
- Doktorlarin rahatsizliginizi bulamamasi ( "iyisiniz biseyiniz yok ")
- Yalniz kalmayi sevmek ,
- Ani durum degisikligi ( öfke , aglama vs Sebepsizce )
- Gözunuzun önunde bi ip görme , cizgi vs ( kaybolmayàn )
KİŞİDEKİ AŞIK CİN BELİRTİLERİ
- Kişi evlenmeyi düşünmez
- Karşı cinse nedensiz ilgisi olmaz
- Yanlız kalmayı sever
- Banyo ve tuvalete uzun zaman geçirir
- Aynada çok bakılır - Çok çabuk sinirlenir
- Bazen uyumadan makiyajlanır ( kadınlar)
- Kalabalık yerlerde kriz veya baygınlık geçirir ( toplantı,düğün,...)
- İstemeye gelenleri nedensiz geri çevirir , geri çevirdikten sonra rahatlar.
- Cinsel rüyalar..., rüyasında evlenir ,kilisede veya başka bir yerde evlenir...
- Güzel kokulardan nefret eder
- Namaz ve zikir yapmakta zorlanır
- Bedende mavi yaralar oluşur
- Uykuda kısa süreli felç geçirmek
- Midde bulantısı,göğüsün sıkışması, eşinden nefret etmek,eşinin uzak olmasını istemesi.....
- KABUSLAR
Rüyada hayvanlar görmek ( yılan,akrep,köpek,kedi,fare,...)Rüyada pis yerler görmek (tuvalet, çöplük, bataklık).Kendinizi çıplak görmeniz, kan. Hamile olduğunuzu görmeniz,doğurduğunuzu görmeniz, çocuklar,bebekler.. Yiyecekler görmeniz pişmemiş et,balık, mutfak.., yemek seremonileri vs......
BEDENSEL RAHATSIZLIKLAR
Cinsel ilişkide isteksizlik , enfeksyonlar, ilişki sırasında ağrılar, adetlerde düzensizlik.., karnın şişmesi,kötü kokulu gazlar, karın veya karın altında bir top hissetmeniz, karında birşeylerin oynaştığını hissetmeniz, bebeği düşürmek,doğumda zorlanmak,çok yemek yemeniz ( hastaların çoğu şöyle der : bazen iki kişi aynı anda yemek yiyoruz sanıyorum ).
RUHSAL RAHATSIZLIKLAR
Abdesti tutamamak,abdest almada zorlanmak(hastaların çoğu abdest alırken 5-10 dakika harcar) . Namaz esnasında abdestinin bozulduğunu düşünür, ve namaz boyunca bu teredütle namazını kılar... Hiç birşey duymadan veya kokmadan gaz kaçırdığını düşünür, namaza bağlandığında gözünün önünde cinsel senaryolar oluşur, namaz esnasında bunlarla savaşır...
           İSLAMİ METAFİZİK ENERJİ MERKEZİ

          PARAPSİKOLOJİ I METAPSİŞİK I BİOENERJİ I ASTRAL SEYAHAT

              METAFİZİK ÇALIŞMALAR I METAFİZİK EĞİTİMLER    Metafizik Hizmetlerimiz

SİZE YARDIMCI OLABİLECEGİMİZ HUSULAR

✔ Ayrılan Sevgilileri Birleştirmek
✔Eşler Arası – Huzursuzluğu Gidermek
✔ Cin Musallatının Tespiti ve Tedavisi
✔ Manevi Arınma
✔ Büyü Tespiti ve Büyü Çözme
✔ Ruhsal Zihinsel Bedensel Arınma
✔ Negatif Blokajların Kaldırılması
✔ Bolluk ve Bereketin Artırılması
✔ Esmaül Hüsna Terapisi ve Havasları
✔ Bilinçaltı Temizlik
✔Özgüveninizi Artırma Terapisi
✔Kısmetin Evlilik Rızkın Acılması
✔Evlilik Analizi 
✔Hayırlı Eş Seçiminizde Yardımcı Olmak
✔Eşler Arası – Huzursuzluğu Gidermek
✔Metafizik Hasdalıkların Tedavileri 
✔Metafizik Aura ve Çakra Temizlik Terapisi
✔Enerjinizin ve Yıldızınızın Yükseltilmesi 
✔Evde ve İşyerinde Bereket Çalışması

🔘  Metafizik Eğitimlerimiz   🔘

#Hadım_Daveti
#Kulak_Hüddamı
#Havas_Eğitimi 
#Meleklerle_İletişim 
#Ledun_İlmi 
#Bioenerji_Eğitimi
#EFT_Eğitimi
#Okültizm
#Parapsikoloji
#Paranormal
#Psişik

Öɴᴇᴍʟɪ ᴅᴜʏᴜʀᴜ :

# Enerji ve Aura calışmalarımız uzaktan Dua ile yapılmaktadır. Kesinlikle büyü içerme mektedir. islami Metafizik çalışmalardır.

ᴀʏʀɪɴᴛɪʟɪ ʙɪʟɢɪ ᴀʟᴍᴀᴋ ɪᴄɪɴ ʙɪᴏᴇɴᴇʀᴊɪ ᴠᴇ ɪsʟᴀᴍɪ
ᴍᴇᴛᴀғɪᴢɪᴋ ᴜᴢᴍᴀɴɪᴍɪᴢ sᴀʏɪɴ ᴅᴇɴɪᴢ ᴇʀᴇɴ ɪʟᴇ
ɪʀᴛɪʙᴀᴛᴀ ɢᴇᴄᴇʙɪʟɪʀsɪɴɪᴢ
ᴅᴀɴɪsᴍᴀ ʜᴀᴛᴛɪᴍɪᴢ
ᴡʜᴀᴛsᴀᴘᴘ ᴅᴀɴ ᴀʀᴀʏᴀʙɪʟɪʀsɪɴɪᴢ
+90 539 881 84 34

MANEVİ SORUNLARINIZ İÇİN
1 032 defa Okundu
Büyük İlişki Uyumlaması
1 430 defa Okundu
Mekân Temizleme Reikisi
899 defa Okundu