DENİZ EREN

Deniz Eren Kimdir?

 

 

O bir yaşam koçu, o bir metafizikçi, o bir biyoenerji uzmanı… Türkiye'de bu üç özelliği taşıyan tek kişi. Doğuştan yüksek enerjiye sahip... Öngörüleri yüksek... İnsanları üzerlerindeki negatif enerjiden kurtarıp, bunu pozitif enerjiye döndüren, hayatındaki en iyi noktaya taşıyabilen bir kişi...


Deniz Eren; 1977 yılında Ankara'da doğdu. İstanbul'da Marmara Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü'nden mezun oldu.

 

2001 yılında American University of NLP'den Certified Master Life Coach, 2003 yılında ise Certified NLP Master Practitioner sertifikalarını aldı.

 

Deniz Eren ; Ankara ,İstanbul ve Baku merkezli olmak üzere tüm dünyadan çok sayıda sanatçı, siyasetçi, sporcu,iş adamı vb. tüm meslek grupları ve halktan kişilere ve KOBI’lere de yaşam koçluğu, psikolojik-metafizik danışmanlık ve terapi hizmetleri veriyor.


Deniz Eren; 'Yaşam Koçluğu'nu şöyle özetliyor:


'Keşfetmek, belirginleştirmek ve kişinin başarmak istedikleri ile uyum içinde çalışmasını sağlamak. Kişinin kendini keşfetmesini cesaretlendirmek. Kişinin kendi çözüm ve stratejilerini bulmasını sağlamak. Kişinin kendisinin sorumlu olduğunu hissettirmek...' 

 

 

 


Psikolojik ve Metafizik sorunlarınızı belirleyip tedavi etmek,
 Ruhen ve bedenen sağlıklı olmanızı temin etmek, İradenizi güçlendirmek,
Güven duygusunu artırmak,Ömrünüzün ve Rızkınızın Bereketlendirilmesi,
Negatif enerji, etki ve oluşları temizlemek,

Enerjinizi ve Yıldızınızı yükseltmek,
Bilinçaltı Temizlik,

vb. metafizik terapiler için yanınızdayız.

Enerji ve Aura terapisi, ruhsal ve bedensel terapi vb.

konuları bize danışabilirsiniz.
Bilgilendirme ve yönlendirme hizmetimiz  ücretsizdir.
Whatsapp POZİTİVENERJİ Danışma Hattı:
...Size özel çözümleri sunalım...