SABAH EZANI SAAT KAÇTA OKUNUYOR?

Blog

SABAH EZANI SAAT KAÇTA OKUNUYOR?

Diyanet İşleri Başkanlığı, sabah ezanı ve sabah namazı vakitlerini değiştirdi. 19 Kasım Pazartesi gününden itibaren İstanbul'da sabah ezanı imsak vaktinde okunacak. Sabah namazı ise Ramazan ayındaki gibi ezandan yarım saat sonra kılınacak.

Diyanet İşleri Başkanlığı vatandaşlardan gelen talep nedeniyle sabah ezanı ve sabah namazı vakitlerini değiştirdi. 19 Kasım Pazartesi gününden itibaren sabah ezanı imsak vaktinde okunacak. Sabah namazı Ramazan ayındaki gibi ezandan yarım saat sonra kılınacak. Sabah ezanı kaçta okunacak, sabah namazı kaçta kılınacak.
Sabah ezanı 19 Kasım Pazartesi gününden itibaren imsak vaktinde okunacak. Namaz tıpkı Ramazan'da olduğu gibi ezandan yarım saat sonra kılınacak.
İstanbul Müftülüğü resmi Twitter hesabından da sabah ezanının saatiyle ilgili tweet atıldı. Cuma namazı öncesi okunan hutbede cami imamları konuyla ilgili cemaati bilgilendirdi.
Diyanet sabah namazı saatini öğrenmek için tıklayınız
DİYANET MOBİL UYGULAMALARI

Diyanet İşleri Başkanlığı tafından hizmete sunulan mobil uygulamalar ile İslam'ı öğrenmeniz ve hayatınıza tatbik etmeniz çok kolaylaşıyor.
Diyanet'in hazırladığı mobil uygulamalarda; namaz vakti, namaz rehberi, elif-ba, Kur'ân-ı Kerim, Ramazan rehberi, kurban rehberi, sure ve dualar, Diyanet takvimi, Diyanet kitaplık, Diyanet dergilik, Hikayelerde ayetler, Hikayelerde hadisler, Kur'ân sureleri, Diyanet Radyo-TV yer alıyor.
DİYANET MOBİL UYGULAMALARI
Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından hazırlanan mobil uygulamaları aşağıdaki linklere tıklayarak mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz.mobil-kuranikerim
MOBİL KUR'ÂN-I KERİM UYGULAMASI
Kur'an-ı Kerim uygulamasında meal ve tefsiriyle birlikte okunmasına yönelik istifadenize sunulmuştur.
Apple Store mobil Kur'ân-ı Kerim uygulamasını indirmek için tıklayınız
Android - Google Play mobil Kur'ân-ı Kerim uygulamasını indirmek için tıklayınız
MOBİL NAMAZ VAKTİ UYGULAMASI
Namaz vakti uygulaması ile dünyanın her yerinde namaz vakitlerine ulaşabilirsiniz. Seçtiğiniz tüm şehirlerin namaz vakitlerini görebilirsiniz. mobil-namazvakti
Apple Store mobil Namaz Vakti uygulamasını indirmek için tıklayınız
Android - Google Play mobil Namaz Vakti uygulamasını  indirmek için tıklayınız
MOBİL NAMAZ REHBERİ UYGULAMASI
Namaz Rehberi uygulaması ile Hanefi ve Şafii Mezhebine göre namazla ilgili en temel konulara çok kolay ulaşabiliyorsunuz.
 • Abdest, Teyemmüm, Gusül, Mesh bilgileri.
 • Ayet-i Kerimeler ve Hadis-i şerifler.
 • Namaz Rehberi.
 • Ezan ve Kamet.
 • Resimli 5 Vakit namazın kılınışı.
 • Namaz duaları.
 • Namaz terimleri.
 • Namaz ile ilgili sıkça sorulan sorular gibi bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.
Apple Store mobil Namaz Rehberi uygulamasını indirmek için tıklayınız
Android - Google Play mobil Namaz Rehberi uygulamasını indirmek için tıklayınız
MOBİL DİYANET TAKVİMİ UYGULAMASI
Diyanet Takvimi uygulaması ile takvim bilgilerini görebilirsiniz.
Apple Store mobil Diyanet Takvimi uygulamasını indirmek için tıklayınız
Android - Google Play mobil Diyanet Takvimi uygulamasını indirmek için tıklayınız

MOBİL SURE VE DUALAR UYGUAMASImobil-surevedualar

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından hazırlanan, Namaz Sure ve Dualarının meal ile birlikte okunmasına yönelik istifadenize sunulan bir uygulamadır.
Apple Store mobil Sure ve Dualar uygulamasını indirmek için tıklayınız
Android - Google Play mobil Sure ve Dualar uygulamasını indirmek için tıklayınız

MOBİL DİYANET DERGİLİK UYGULAMASI

Diyanet Dergilikte hem güncel hem de eski sayılara ulaşmak mümkün. İstenilen dergilerin kütüphanede saklanma imkânıda bulunmakta.
Apple Store mobil Diyanet Dergilik uygulamasını indirmek için tıklayınız
Android - Google Play mobil Diyanet Dergilik uygulamasını indirmek için tıklayınız


MOBİL HİKAYELERDE HADİSER UYGULAMASImobil-hikayelerhadisler
Hayatı bizim için mükemmel bir örnek olan Peygamberimizin güzel sözlerinin hikâyelerle anlatıldığı bu uygulamada keyifli bir okuma şöleni sizi bekliyor.
Dokunduğunuzda hareket eden sürpriz karakterler ve sayfaların kenarında köşesinde gizlenmiş hareketli görsellerle Peygamberimizin sözlerini öğreneceksiniz.
Apple Store mobil Hikayelerde Hadiser uygulamasını indirmek için tıklayınız
Android - Google Play mobil Hikayelerde Hadiser uygulamasını indirmek için tıklayınız
MOBİL HİKAYELERDE AYETLER UYGULAMASI
Rabbimizi tanımanın yollarından en önemlisi kitabımız Kur’an-ı Kerim’de bulunan ayetleridir. O’nun sözlerinden haberdar olmasaydık bizden ne istediğini, neler yapmamız gerektiğini bilemezdik. Bu uygulama ile Kuranı Kerim’den bir damla sunduk sizlere. Bu uygulamada yer alan içerikler ise şöyle:
 • Yaratıcımızın güzel sözlerini minik hikâyelerle anlattık.
 • Keyifle okuyun diye de hikâyelerdeki görsellerin içine bazı sürpriz nesneler koyduk.
 • İnteraktif bazı özellikler içeriyor. Siz sayfalarda ilerlerken görseller onlara dokunduğunuzda bir anda zıplayıp koşmaya başlayabilirler.
Apple Store mobil Hikayelerde Ayetler uygulamasını indirmek için tıklayınız
Android - Google Play mobil Hikayelerde Ayetler uygulamasını indirmek için tıklayınızmobil-ykuransureleri

MOBİL KUR'ÂN SURELERİ UYGULAMASI

Bu uygulama interaktif bazı özellikler içeriyor. Sayfalarda ilerlerken karşına çıkan nesneler öyle oldukları gibi durmayabilirler. Sayfalardaki nesnelere parmağınla dokunduğunda seni bazı sürprizler bekliyor olacak. Özellikle çocuklara eğlendirerek Kur'ân surelerini öğretmek için güzel bir uygulama.
Apple Store mobil Kur'an Sureleri uygulamasını indirmek için tıklayınız
Android - Google Play mobil Kur'an Sureleri uygulamasını indirmek için tıklayınız
MOBİL DİYANET RADYO - TV UYGULAMASI
Diyanet Radyo TV uygulamasıyla dünyanın her yerinde Diyanet TV, Diyanet Radyo ve Diyanet Kur'an Radyo'ya ulaşabilirsiniz.
Apple Store mobil Diyanet Radyo TV uygulamasını indirmek için tıklayınız
Android - Google Play mobil Diyanet Radyo TV uygulamasını indirmek için tıklayınız
Diyanet'in hazırlamış olduğu mobil uygulamalar hakkında daha fazla bilgi almak ve diğer uygulamaları da görmek için tıklayabilirsiniz.
Kaynak: Diyanet Mobil Hizmetler

diyanetkuran2
diyanetelifba
    İSLAMİ METAFİZİK ENERJİ MERKEZİ

PARAPSİKOLOJİ IMETAPSİŞİK IBİOENERJİ IASTRAL SEYAHAT

METAFİZİK ÇALIŞMALAR I METAFİZİK EĞİTİMLER


Obsesif Kompülsif Bozukluk (OKB)

insanları tekrarlanan düşünce ve davranışlar döngüsüne hapsederek kısıtlayan bir hastalıktır. Obsesif-kompülsif bozukluğu olan kişiler, kontrol edemedikleri yinelenen ve stres yaratan düşünceler, korkular veya görüntüler (obsesyonlar) nedeniyle huzursuz olurlar. (OKB) kaynaklanan huzursuzluklar dahil olmak üzere bütün olumsuz etkiler ortadan kaldırılarak gerekli çalışmaları yapmaktayım.

Eşler Arası Huzursuzlukları Olanlar :

Evli ya da sevgili olan insanlar kendilerinden veya çevrelerinden kaynaklanan, sebebi bilinmeyen huzursuzluklar yaşayarak hoş olmayan durumlarla karşılaşırlar. Dedikodu, hizipçilik ve çekememezlikten kaynaklanan huzursuzluklar dahil olmak üzere bütün olumsuz etkiler ortadan kaldırılarak kaynaşma için gerekli çalışmaları yapmaktayım.

Ayrılan Eşleri, Sevgilileri Birleştirme :

Genelde üçüncü şahsın araya girmesiyle veya ailelerin baskıcı tavırlarıyla ya da tutarsız karakter yapısına sahip insanlar ayrılırlar, bunların dışında ise büyü hadisesi olanlar istemeden ayrılırlar. Hatta o kadar gariptir ki uzaktan özlerler bir araya gelince düşman olurlar. Bütün sorunların kalkması için gerekli bilgileri aldıktan sonra en kısa zamanda huzurlu ve mutlu olmanız için çalışmalar yapıyorum.

Kısmeti Bağlı Olanlar :

"Kısmetim kapalı evlenemiyorum", "sevdiğim benden soğudu", "nişanlım ayrıldı", diyerek sorunlarından bahseden insanların; sorunlarının kaynağı tespit edilerek engelleri kaldırılarak kısmetinizin açılması için çalışmalar yapılmakta ve vefk hazırlanmaktadır.

Çocuk Sahibi olmak İçin :

Tıbben mümkün olmayıp çocuğu olmayanların manevi tedavisi için çalışmalar ve vefkler yapmaktayım.

İş hayatında Başarı İçin :

İş yaşamı neredeyse aile kadar önemli. Çalıştığı iş hayatında başarılı olmak bir çok mutluluğu da beraberinde getirmektedir. İmkanlar ölçüsünde iş başarısının artması ve çevredeki insanların ilgisini kazanmak için şans ve rızık vefk'ini hazırlıyorum.

Nazar Tesir Etmemesi İçin :

Nazar bir elektriktir, bir frekanstır, bir kötü enerjidir. Nazar yani kötü nefis, insanın biyolojik dengesini bozmakta ve insanlarda bitkinliğe, halsizliğe, hastalığa, hatta zayıf bünyeli insanlarda ölüme bile neden olmaktadır. Nazar bazen büyüden daha kötü tesir etmektedir. Bunların etkisinin kalkması ve korunmak için Allahın izniyle çalışmalar ve vefkler yapılmaktadır.

Büyüye Maruz kalanlar :

Büyü, Kuran-ı Kerim de birçok ayet-i kerimde açıklanmıştır. Kötülük duygusunu meslek edinen insanlar, mutlu bir beraberliği bozmak ya da bir insanı kendine gönülsüz olduğu halde bağlamak amacıyla büyü yaptırarak, insanları istem dışı hareketler yapmalarına neden olabilirler.

Cin Musallat Olanlar :

Yapılan büyüler ya da boşluğa düşüp üzüntü anında veya aşırı bir korkma esnasında (cinler) musallat olurlar. Beyne kalbe ve tüm vücuda hükmederler. Ayrıca iş ve huzur kapılarının kapanmasına da sebep olurlar 

Kötü Alışkanlıklardan Kurtulmak İçin :

Nefsine hâkim olmayan kimi insanlar, bazı alışkanlıkların peşinde kendilerini ve ailelerini heba ederler.

Bioenerji kullanım alanları Panik atak ve anksiyete bozukluğu kaygı bozukluğu. Kısmi felç. Vertigo. Sebepsiz olarak görülen depresyon. Sebepsiz korkular. Bazı takıntı çeşitleri. Yaşam kalitesindeki düşüşlere karşı hangi alanda olursa olsun aşk, para ve sosyal hayat pozitif enerji desteği. Bazı kanser türlerinde destekleyici olarak. Bağışıklık sistemine destek olarak. Karı koca arasındaki sebepsiz görünen soğukluk ve negatif enerjilere karşı destek olarak. Nazar temizliği negatif enerji temizliğinde yaşam kalitesine katkı sağlayıcı olarak. Hayata pozitif bir bakış açısı elde etmek için bir nevi vitamin desteği sağlayıcı olarak”.

Bu tür insanların alışkanlıklarını bırakmaları için özel çalışmalar yapıyorum.


Üzerinde büyü, sihir etkileri olan kişilerde, anında kişinin üzerinden kendisinde hissedebileceği şekilde kaldırılır ve gerektiği anda karşı tarafa görüntülü şekilde yansıtılır... 

Aile içi problemleri (sevgi, muhabbet, kaynaşma vb...)


•Eşler arasındaki huzursuzluklar ve geçimsizlik konuları,

•Büyü,muska,göz,nazar ve cin musallatına maruz kalan kişilerin tedavisi,

•Korku ve ruhsal bunalım,

•İsteği ve iradesi dışında davranışlarda bulunanlar,

•Manevi yönden kısmi felç ve sonradan kekeme olanlar,

•Tıbben mümkün olmayıp çocuk sahibi olmayanlar,

•Kısmeti bağlı olanların tedavisi,

•Bağlı olanlar ve iktidarsızlık problemi olanlar,

•Ruhsal ve manevi yönden bunalımı olan kişiler,

•İş konusunda başarı elde etmek isteyenler,

•Topluma uyum sağlayamayan kişilerin tedavisi,

•Altını ıslatan gece korkan yada uyuyamayan kişilerin tedavisi,

•Eşinden, sevgilisinden, nişanlısından ayrılan yada sorunlu beraberlik yaşayan kişilerin tedavisi,

•Şansı, Rızkı, Kısmeti bağlı ve işlerinde aksilik olan kişilerin tedavisi,

•Bir takım konuları kendinde saplantı haline getiren kişilerin tedavisi,

•Sebepsiz yere sıkıntı, bunalım ve rahatsızlık duyan kişilerin tedavisi,

•Halisinasyon bilinç altı rahatsızlıklar gören kişilerin tedavisi.


İslami Metafizik Hizmetlerimiz:

SİZE YARDIMCI OLABİLECEGİMİZ HUSULAR

 Ayrılan Sevgilileri Birleştirmek 

Eşler Arası – Huzursuzluğu Gidermek 

 Cin Musallatının Tespiti ve Tedavisi 

 Manevi Arınma 

 Büyü Tespiti ve Büyü Çözme 

 Ruhsal Zihinsel Bedensel Arınma 

 Negatif Blokajların Kaldırılması Çalışması

 Bolluk ve Bereketin Artırılması Çalışması

✔ 21 Günlük Bolluk Bereket Enerjisi Gönderimi

 Esmaül Hüsna Terapisi ve Havasları 

 Bilinçaltı Temizlik Çalışması 

Özgüveninizi Artırma Terapi Çalışması 

Kısmetin Evlilik Rızkın Acılması 

✔ Evlilik Analizi  Çalışması 

Hayırlı Eş Seçiminizde Yardımcı Olmak 

Eşler Arası – Huzursuzluğu Gidermek 

Metafizik Hasdalıkların Tedavileri  

Metafizik Aura ve Çakra Acilmas ve Aktivasyonu ve Eğitimi 

Enerjinizin ve Yıldızınızın Yükseltilmesi Çalışması 

Evde ve İşyerinde Bereket Çalışması 

  Bebeğinize En Uygun İsmi Bulalim (3 öneri )

✔ Size özel rüya yorumu ( Burcunuza ,doğum saatinize göre )    

✔ REİKİ EĞİTİMİ ve SEVİYELERİ

 • REİKİ I > Sho-den (Başlangıç Bilgisi)
 • REİKİ II > Oku-den (Derin Bilgi)
 • REİKİ III > Shinpi-den (Sırların Bilgisi/Öğretisi)

✔ Nefes Terapisi Eğitimi

✔ PARAPSİKOLOJI, BİOENERJİ ve MEDYUM Kabiliyeti Kursu;

 • Azerbaycanın dışında yaşayan öğrencilere kurslarda İnternet arasıyla uzaktan eğitim sağlanıyor
 • Kursların mezunlarına Uluslararası AZERBAYCAN METAFiZiK ENERJi MERKEZi ( AMEM ) DİPLOMASI  verilir

    ( Türkçe, Azerice, İngilizce, Rusça, Almanca ve b. dillerde ).NOT : Enerji ve Aura çalışmalarıyla uzaktan yapılan çalışmalarımız büyü değil, 

İslami Pozitif Metafizik-Enerji Çalışmalarıdır.

Ayrılan Eşleri, Sevgilileri Birleştirme İçin : 7,21,41 günlük olmak üzere 3 ayrı Çalışmamız vardır.

Çalışmalarımız sonrasında   hatalarını bilerek sizin yanınıza ilk tanıştığınız anlardaki güzel

duygularla, pişmanlıkla gelecektir. Sizin sevginizi size kullanmayacaktır.


🔘  Metafizik Eğitimlerimiz 🔘 

#Hadim_Daveti 

#Hüddam_ Daveti 

#Kulak_Hüddamı 

#Havas_Eğitimi  

#Ledun_İlmi  

#Aura_Aktivasyonu

#Çakra_ Aktivasyonu

#Bereket­­_Çalışması 

#Bioenerji_Eğitimi 

#EFT_Eğitimi 

#Durugörü_Eğitimi 

#Okültizm 

#Parapsikoloji 

#Paranormal 

#Psişik

#Rukye_Tedavi

#Manevi_İlim

#Şifa_çalışması

#Nefes_Terapi

#isim _analizi

#ruya_yorumu 


ᴀʏʀɪɴᴛɪʟɪ ʙɪʟɢɪ ᴀʟᴍᴀᴋ ɪᴄɪɴ 


İslami Bioenerji ve Metafizik Uzmanı Sayin Deniz Eren ile irtibata geçebilirsiniz

Whatsapp: +90 539 881 84 34

“La Havle Vela Kuvvete İlla
578 077 defa Okundu
MANEVİ SORUNLARINIZ İÇİN
4 465 defa Okundu
Büyük İlişki Uyumlaması
5 103 defa Okundu
Mekân Temizleme Reikisi
3 649 defa Okundu